Розкажемо про тур в
Тенерифе

День 1.
Розпочинаємо нашу подорож — збираємось у київському аеропорту, знайомимось і летимо до Відня, а звідти на острів Тенерифе. Беремо авто та їдемо заселятись у комфортні апартаменти.

День 2.
Завдання першого дня — дослідити західну частину острова. Попереду пляжі та міста, а кінцевою точкою стане мис Тено. За цей день ти побачиш чарівний пляж Playa de la Tejita, загадкову ущелину Barranco del Infierno, затишну бухту з пляжем Playa de Abama, оглядовий майданчик із видом на фантастичні скелі Mirador de Archipenque, пляж із чорним, наче в Ісландії, піском Playa de Los Gigantes, оглядовий майданчик з видом на вулкан та ще один, з якого добре видно серпантинову дорогу острова Mirador de Cherfe.

День 3.
Цього дня ми їдемо до колоритного міста Пуерто-де-ла-Крус, а дорогою насолоджуємось крутими спотами. З оглядового майданчика Mirador de Garachico будемо дивитись на місто з висоти і робити красиві фото. Після цього заїдемо до природних басейнів зі скалами і видом на північну частину острова El Caletón de Garachico. Далі прогулюємось містечком Garachico, яке три сотні років тому було зруйноване через виверження вулкану. На завершення вражаючі вулканічні природні басейни Charco del Viento та Charco de La Laja.

День 4.
Гуляємо містом Пуерто-де-ла-Крус. Пройдемось головною площею Чарко, зайдемо в замок Сан-Феліпе та в будинок Міранди, будинок Ірірарте і будинок Абако. Ні, ми не будемо вриватись у чужий дім, просто в кожному з них є щось особливе, наприклад, магазин сувенірів, ресторанчик чи музей. Обов'язкова локація Playa Jardín - один із найвідоміших тутешніх пляжів. Чорний пісок, хвилі океану та яскрава зелень довкола створюють казкові враження. Ну і найкрутіше сьогодні — серфінг! Погодься, що може бути крутіше, ніж спіймати хвилю?

День 5.
Вирушаємо до парку Rural de Anaga, але попереду багато не менш цікавих локацій. Спершу колоритні селища на узбережжі Bajamar і Tegueste, їх мальовничі ландшафти, чудові краєвиди океану і гір та розмальовані будинки місцевих жителів викликають захоплення у багатьох мандрівників. Дорогою зазирнемо на кілька оглядових майданчиків: Mirador De Jardina, Mirador Cruz del Carmen, Mirador Pico del Inglés. І наша вишенька на торті — неймовірний парк, який наче відносить у минуле, коли людина була тісно пов'язана з природою. Ви будете вражені від природи, гарантуємо!

День 6.
Новий день — нове місто, вирушаємо до Санта-Крус-де-Тенерифе (а це між іншим столиця Канарських островів). Тому ти розумієш, скільки цікавих локацій попереду. А ще на нас чекають атмосферне гірське селище Taganana і San Andrés (ні, не гра) з казковими краєвидами на океан. Також заїдемо на красивезні пляжі Playa De Las Teresitas, Playa de Benijo, Playa de Antequera і якщо ти за, спробуємо посерфити знову.

День 7.
Думаєш, тебе більше нічим не здивувати? А як щодо підйому на діючий вулкан? Вулкан Тейде, мабуть, головна родзинка острова. Останнє виверження було порівняно недавно — у 1909 році, а у 2003 вчені виявили зростання активності в кратері Тейде, але боятись не варто. Лава вулкану не зможе розвинути швидкість більшу, ніж 5 кілометрів на годину.

День 8.
Цього дня насолоджуємось вулканічно-інопланетними пейзажами національного парку Тейде та досліджуємо південно-східний берег Тенерифе. За планом містечко Punta de Abona, маяк Faro De Abona, красива природна арка Arco de Tajao та неймовірні краєвиди El Medano. Ввечері вилітаємо з острова.

День 9.
Цілий день у Відні. Снідаємо, гуляємо чарівним містом та кайфуємо від атмосфери величного міста. Ввечері летимо до рідного Києва. Прощаємось, обмінюємось контактами та потрохи плануємо наступну подорож.

# # #

Наші контакти

Один крок і ти уже в накращій подорожі світу

Looks good!
Please provide a valid Name
Looks good!
Please provide a valid e-mail
Looks good!
Please provide a valid phone number
Looks good!
Please provide a valid message