Розкажемо про тур в
Норвегію

День 1.
Збираємось у львівському аеропорту ім. Данила Галицького, знайомимось і летимо до Гданська. Коротким перельотом у сусідню Польщу ми розпочинаємо нашу подорож. Далі у нас комфортна 4-ох годинна пересадка і о 20:45 будемо у місті Тромсе, беремо авто та їдемо в апартаменти.

День 2.
Прокидаємось та приводимо себе в порядок, душ, марафет, сніданок і їдемо на західний берег дивитись на Північно-Льодовитий океан та неймовірні фйорди - Ersfjorden та Sørfjorden. Десятки тисяч років тому під час проходження льодовика глибокі долини і вузькі ущелини заповнилися океанською водою, створюючи природні чудеса, які збереглися до наших днів. Лише уяви, який кайф слухати шум величного океану та дивитись на загадкові норвезькі фйорди.

День 3.
Норвегія прекрасна з усіх сторін, а особливо з висоти. Цього дня підіймаємося на фунікулері Fjellheisen на 420 м, щоб побачити Тромсе і засніжені гори із висоти пташиного польоту. Підйомник підіймає туристів на гору Storsteinen лише за 4 хвилини, а звідти відкривається неймовірний вигляд на фйорди, скелясті острови навколо, вершину Tromsdalstinden і саме місто. Після цього вирушаємо на ферму годувати північних оленів! Місцева родина оленеводів запрошує гостей взяти участь у їхньому повсякденному житті. Тут дозволяють годувати і гладити цих милих тварин, а також катають на санях, запряжених парою-трійкою оленів, смачно годують традиційним супом і розповідають цікаві традиції життя саамів біля багаття.

День 4.
Прямуємо до північної точки континенту «мис Нордкап», дорогою до якого знову побачимо фйорди: Ullsfjorden, Kåfjorden, Reisafjorden, Kåfjorden, Porsangerfjorden. Перевір пам'ять на телефоні, бо фото захочеш робити кожну хвилину. Після — заселяємось у нові апартаменти, ділимось враженнями від Норвегії, ночуємо та набираємось сил.

День 5.
Доїжджаємо до мису Нордкап, попереду знову фйорди, океан та багато фото. Мис Нордкап розташований на острові Магере — найпівнічнішій точці не лише Норвегії, а і Європи. Це місце сподобається як бувалим мандрівникам, так і туристам, у яких ще десятки країн попереду. Це ще не все, бо на тебе чекає справжнісіньке Полярне сяйво! Щодня будемо шукати найвдаліший час, щоб насолодитись цим казковим дійством. Враження на все життя!

День 6.
Час рухатись в сторону дому, їдемо назад в тромсе, цікавою та мальовничою дорогою. Діставшись Тромсе, купуємо на згадку сувеніри, прощаємось із містом та Норвегією.

День 7.
Останній день нашої мандрівки. Прокидаємось, снідаємо, збираємо речі і вирушаємо в аеропорт. Летимо через Осло, з короткою пересадкою, і уже о 13:10 ми в київському аеропорту Бориспіль. Прощаємось, обмінюємось контактами та потрохи плануємо наступну подорож.


# # #

Наші контакти

Один крок і ти уже в накращій подорожі світу

Looks good!
Please provide a valid Name
Looks good!
Please provide a valid e-mail
Looks good!
Please provide a valid phone number
Looks good!
Please provide a valid message