Розкажемо про тур в
Кападокію

День 1.
Збираємось у київському аеропорту "Бориспіль", знайомимось і прямим рейсом летимо в місто Анкара. Беремо авто в оренду та їдемо снідати, щоб набратись сил на довгий і цікавий день. Далі вирушаємо у сторону Каппадокії, дорогою зупиняючись на оглядових майданчиках та біля неймовірних солених озер. Неподалік від Каппадокії заселяємось в наш готель на наступні 3 ночі.

День 2.
Прокидаємось, снідаємо та вирушаємо досліджувати неймовірні вулканічні ландшафти, підземні міста і печерні церкви. Головна гордість Каппадокії — химерні конусоподібні утворення створені природою, які ще називають "Каміни фей". Побродимо підземним містом, яке існує понад 20 століть і йде під землю на цілих 60 метрів (а це, на хвилиночку, як 20-поверховий будинок). Житлові приміщення, виноробні, школи, храми, стайні і навіть кладовище — все це глибоко під землею!

День 3.
Ненадовго відірвемось від землі! Цього дня на нас чекає політ на повітряній кулі, ми прокидаємось дуже дуже рано, щоб підготуватись та зустріти схід сонця в небі. Зарядившись емоціями, повертаємось в готель, снідаємо та готуємось до другої половини дня, на нас чекає не мало локацій, одна з них - "Uchisar Castle".

День 4.
Cнідаємо та з новими силами їдемо досліджувати Каппадокію. Почнемо день зі сходу сонця, серед сотень повітряних куль, які будуть літати навколо нас, зробимо фотографії на весь рік. Далі відправляємось в "Zelve open air museum" де побачимо побут місцевих поселень, які жили тут тисячі років назад. Також сьогодні прогуляємось в долині кохання - "Love valley". А на закінчення для, зустрінемо захід сонця в "Rose&Red valley"

День 5.
Прокидаємось рано вранці, сьогодні ми покидаємо Кападокію і їдемо на південь, на нас чекає каньйон вулканічного походження Іхлара, де прямо на його стінах збудовані храми. Заглянемо у скельний монастир Селіме, та заїдемо на рожеве солоне озеро Туз. Прощаємось з видами Туреччини і прямуємо в місто Анкара# # #

Наші контакти

Один крок і ти уже в накращій подорожі світу

Looks good!
Please provide a valid Name
Looks good!
Please provide a valid e-mail
Looks good!
Please provide a valid phone number
Looks good!
Please provide a valid message