Розкажемо про тур в
Кападокію

День 1.
Збираємось у київському аеропорту "Бориспіль", знайомимось і прямим рейсом летимо в місто Анкара. Беремо авто в оренду та їдемо снідати, щоб набратись сил на довгий і цікавий день. Далі вирушаємо у сторону Каппадокії, дорогою зупиняючись на оглядових майданчиках та біля неймовірних солених озер. Неподалік від Каппадокії заселяємось в апартаменти.

День 2.
Прокидаємось, снідаємо та вирушаємо досліджувати неймовірні вулканічні ландшафти, підземні міста і печерні церкви. Головна гордість Каппадокії — химерні конусоподібні утворення створені природою, які ще називають "Каміни фей". Побродимо підземним містом, яке існує понад 20 століть і йде під землю на цілих 60 метрів (а це, на хвилиночку, як 20-поверховий будинок). Житлові приміщення, виноробні, школи, храми, стайні і навіть кладовище — все це глибоко під землею!

День 3.
Ненадовго залишаємо Каппадокію! Цього дня їдемо до моря, в південне місто Мерсін — другу молодіжну столицю Туреччини. По духу і ландшафту місто нагадує турецький Лос-Анджелес. Лише уяви, вздовж усього узбережжя тягнуться бульвари з пальмами! Також подивимось на руїни стародавнього Помпейополіса (I століття до нашої ери) та руїни хетської фортеці, (XIII-XV століттях до нашої ери). Але найголовніше в планах — море.

День 4.
Cнідаємо та з новими силами їдемо до міста Адана. Тут багато гуляємо Старим містом, яке було засноване ще до нашої ери, куштуємо турецькі смаколики, весело проводимо час і повертаємось у Каппадокію.

День 5.
Прокидаємось рано вранці, щоб насолодить, як у небо злітають кулі. Відвідаємо історичну пам'ятку — музей просто неба, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він являє собою комплекс з двох десятків вирубаних у скелях церков, датованих XI століттям. Заглянемо у скельний монастир Селіме, заїдемо на рожеве солоне озеро Туз та побачимо каньйон вулканічного походження Іхлару, де прямо в його стінах збудовані храми.

День 6.
Цього дня ми зустрінемо світанок на повітряній кулі! Прокинутися для цього доведеться затемна, але уяви як ти піднімешся на тисячу метрів над землею на 1,5-2 години. Такі спогади залишаться на все життя! А фото які залишаться на згадку! Після цього вирушаємо до Анкари — столиці Туреччини, де багато гуляємо, вечеряємо та звідки їдемо в аеропорт. Час повертатись додому.


# # #

Наші контакти

Один крок і ти уже в накращій подорожі світу

Looks good!
Please provide a valid Name
Looks good!
Please provide a valid e-mail
Looks good!
Please provide a valid phone number
Looks good!
Please provide a valid message