Розкажемо про тур в
Ісландію

День 1.
Зустрічаємось у Київському аеропорту Бориспіль, знайомимось та в 10:00 вилітаємо, з пересадкою в 1год 40хв в місті Рига, о 14:25 будемо в Рейк'явіку. По приїзду беремо авто в оренду та їдемо заселятись у комфортні апартаменти. І першим ділом відправляємось досліджувати активний вулкан Fagradalsfjall. Повертаємось, вечеряємо та набираємось сил на шалену подорож.

День 2.
Прокидаємось, снідаємо та на орендованому авто їдемо на перші локації. Наш маршрут прямує на півострів Snæfellsnes, нас чекають локації kirkjufell mountain, kirkjufellsfoss, по дорозі зупиняємось на оглядовому майданчику búlandshöfði, далі неймовірний пляж skarðsvík та маяк Öndverðarnes, закінчуємо день пляжем djupalonssandur, а також неймовірним місцем, якого немає в путівниках — cliff viewpoint.

День 3.
Цього дня вирушаємо в найбільше місто північної Ісландії — місто Акурейрі. Дорогою побачимо Північно-Льодовитий океан, природну фортецю borgarvirki, скелю незвичної форми Hvítserkur і водоспад Reykjafoss. Після цього розслабимось у гарячих водах Ісландії, забудемо про звичні турботи і поділимось першими враженнями від подорожі в купальні Fosslaug. Далі заселяємось у нові апартаменти, відпочиваємо та вирушаємо до наступних локацій — водоспадів Godafoss і Aldeyjarfoss.

День 4.
Далі ще цікавіше! Цього дня в планах «псевдократери», оглядовий майданчик і багато фото на згадку, а ще лавові поля, які наче переносять тебе в країну чудес, печера з термальним озером, де знімали знамениту «Гру Престолів», блакитне сіркове озеро та поле із сірководневою копальнею історичних часів. Після цього їдемо до неймовірного водоспаду Dettifoss та до каньйону Asbyrgi, де побачиш ісландський ліс та знову Північно-Льодовитий океан. Багато всього? Так, але нам так хочеться показати тобі кожен куточок цієї космічної країни!

День 5.
Цього дня нас чекає довга дорога, оскільки прямуємо на самий захід острова, дорогою побачимо каньйон Stuðlagil зі своїми величезними базальтовими колонами. Неймовірно атмосферне місце — базальтові валуни магнітом притягують до себе і наче просять, щоб ти зробив тут фото. Попереду у нас ще чарівні водоспади: Hengifoss та водоспад, який витікає з нього Litlanesfoss. Через каньйон їдемо до Атлантичного океану, на березі якого нас чекають наші нові апартаменти. Ввечері розслабимось у купальні.

День 6.
Наступного дня на нас чекає довга дорога південним берегом Ісландії. Ти побачиш найбільшу лагуну льодовиків Jökulsárlón Glacier Lagon. Тут у темно-синій воді на тебе чекають десятки фантастичних айсбергів різних відтінків та розмірів. І, мабуть, наймиліша частина мандрівки — справжні морські котики, які ліниво плавають поміж айсбергів та зачаровують своїм виглядом. Унікальне місце, де хочеться бути як можна довше. Надивившись, їдемо до водоспаду Fagrifoss, дорогою вздовж льодовика.

# # #

День 7.
Вирушаємо на найкрутіший чорний пляж в Ісландії — Reynisfjara, який розташований між скелями та печерами. Ти здивуєшся, але пісок тут дуже чистий, хоч і чорний, а все через вулканічну лаву. Після вивержень лава стікала в океан і застигала, а морська вода повільно розбивала шматки лави на дрібні частинки і викидала їх на берег. Так і виник дивовижний пляж. Далі дивовижна локація поряд - dyrhólaey. Насолодившись цим місцем, їдемо до водоспадів: Skógafoss, Seljalandsfoss, Gljufrabui. Продовжуємо подорож і їдемо кайфувати від нових локацій, до водоспаду Gullfoss та однієї з найцікавіших локацій Geysir - великий гейзер, вода з якого виплескується вверх. Кінцева точка на сьогодні місце розлому тектонічних плит та водоспад Öxarárfoss, який там утворився.

День 8.
Сьогодні у нас захоплююча подорож, коли ми звернемо з центральної дороги та відчуємо суровість Ісландського бездоріжжя. Поїдемо до озера Bláhylur, далі нас чекає неймовірний водоспад Axlafoss waterfall, і поїдемо насолоджуватись високогір'ям Ісландії в заповідник Landmannalaugar. Повертаємось в наші апартаменти, вечеряємо та готуємось до наступного дня.

День 9.
Нас чекає щось дуже особливе — другий за висотою водоспад Ісландії та перший, до якого можна пройтись сушею — водоспад Glymur, дорога до якого проходить через неймовірні місця, біля яких ми будемо зупинятись і робити останні фоточки. Також у цей день їдемо до кратера вулкану Kerið, де заховалось чарівне озеро і звідки виходять фантастичні фото. Під кінець дня їдемо в Рейк'явік. Гуляємо, насолоджуємось тутешніми будиночками, смакуємо національну їжу та купуємо сувеніри рідним.

День 10.
Прокидаємось, снідаємо та прощаємось з краєвидами Ісландії, вирушаємо в аеропорт. Летимо з пересадкою в Ризі, і ввечері уже будемо в Україні. Прощаємось, обмінюємось контактами та потрохи плануємо наступну подорож.# #

Наші контакти

Один крок і ти уже в накращій подорожі світу

Looks good!
Please provide a valid Name
Looks good!
Please provide a valid e-mail
Looks good!
Please provide a valid phone number
Looks good!
Please provide a valid message