Розкажемо про тур в
Дубай

День 1.
Збираємось в Київському аеропорту Бориспіль, знайомимось і прямим рейсом летимо у найбільше місто Об'єднаних Арабських Еміратів - Дубай. По прильоту беремо авто з кондиціонером, який буде виручати нас на протязі усієї подорожі, та їдемо заселятись у наш готель.

День 2.
Прокидаємось, снідаємо і перша справа яку хочеться зробити в країні сонця, піску та моря, правильно, поїхати на пляж. Наш перший пляж - "La mer". Купаємось та загаряємо і на обід повертаємось в готель. Набравшись сил та перечекавши жару ми відправляємось гуляти по місту, заїдемо у найбільший торговий центр у світі "Dubai Moll". Переводимо подих та вирушаємо на місцевий ринок за свіжими манго та кокосами, тут в кращих тропічних традиціях продавці за допомогою мачете відкриють кокос і з трубочкою дадуть на дегустацію. Вечеряємо та повертаємось в готель відпочивати після насиченого дня.

День 3.
Цього дня ми раненько прокидаємось щоб з'їздити на пляж, так як перед обідом ми ще маємо встигнути прогулятись чарівним ринком "Madinat Jumeirah". Далі щоб познайомитись з містом краще, відвідаємо "Dubai Frame" які стоять на кордоні між старим та новим Дубаєм, та піднімемось на оглядовий майданчик висотою в 150м. А також цього дня ми відвідаємо найвідоміший у світі насипний острів "The Palm Jumeirah" та оглядовий майданчик біля готелю "Atlantis".

День 4.
Прокидаємось снідаємо і на пляж. В Дубаї дуже багато пляжів і практично всі доступні, тому кожного разу будемо відкривати для себе новий. Сьогодні у нас по плану "JBR beach". Накупавшись повертаємось в готель відновлювати сили, так як сьогодні на нас чекає одна з найзахопливіших пригод в Еміратах - Сафарі. Так так, повнопривідні джипи, квадроцикли, верблюди, обирай будь-який спосіб щоб підкорити піщані дюни. Заповнивши всю пам'ять фотографіями та наситившись адреналіном на нас уже чекатиме зона релаксу з вечерею, напоями, кальянами та вечірніми шоу.

День 5.
Об'їдемо всю країну. Снідаємо і вирушаємо, сьогодні на нас чекає східний берег Еміратів, Оманська затока яка знаходиться в Індійському океані та Хаджарські гори. Спочатку прямуємо до Оманської затоки де будемо пірнати серед коралів, риб та черепах. Інструктаж, спорядження і до справи. Вдосталь напірнавшись ми відправляємось в гори де на нас чекають неймовірні краєвиди. Їдемо в Місто Hatta  де подолавши гірські серпантини відвідаємо кілька оглядових майданчиків. Поспішаємо так як сьогодні на нас ще чекає дамба та озеро заховане в горах.

# # #

День 6.
Знайомство з Дубаєм. Сьогодні на нас чекає дуже багато локацій, тому для початку швиденько на пляж і вирушаємо, сьогодні у нас пляж "Al mamzar". Одразу їдемо в саме серце міста, до найвищої будівлі "Burj Khalifa" піднімемось на оглядовий майданчик, висотою 442 м, та відвідаємо шоу фонтанів "Dubai Fontains" далі їдемо до єдиного у світі 7-ми зіркового готеля - "Burj Al arab" і на завершення дня ми їдемо в глиб пустелі до озера "Heart lake" зустрінемо захід сонця та розпалимо вогнище щоб відсвяткувати нашу незабутню подорож.

День 7.
На нас чекає захопливий світ арабської культури, піщані будинки, дерев'яні двері та тканинні навіси, ми відправляємось в старе місто - Аль-Фахіді. Тут ми побачимо як жили Емірати до нафти та туризму, скуштуємо традиційну їжу та скористаємось переправою через канал Дубай-Крік на традиційному човні абра. Ще раз поїдемо на місцевий ринок щоб скупитися фруктами додому, та попрощаємось з морем.

День 8.
Останній день нашої мандрівки. Збираємо речі та їдемо прощатись з Дубаєм, далі вирушаємо в аеропорт. Їхати нам більше години тому встигнемо попрощатись ще й з пустелею та морем. Летимо прямим рейсом в Київ. Прощаємось, обмінюємось контактами та потрохи плануємо наступну подорож.#

Наші контакти

Один крок і ти уже в накращій подорожі світу

Looks good!
Please provide a valid Name
Looks good!
Please provide a valid e-mail
Looks good!
Please provide a valid phone number
Looks good!
Please provide a valid message